LANGUAGES

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

AMATÖR BALIK AVCILIĞI BİR YAŞAM TARZIDIR

SAYFAM HAKKINDA

Fotoğrafım
Uzun zamandır amatör balıkçılık yapan bir ekip olarak tüm bilgi ve deneyimlerimizi paylaşım yapmak için bu sayfayı oluşturduk. Özellikle çipura avı ile ilgilendiğimiz için paylaştığımız bilgilerde genelde bu türden olacaktır.Faydalı olmak ve diğer arkadaşlara örnek olabilmek dileğiyle . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . All information and engaged in amateur fishing for a long time as one I created this page to share my experiences. In particular I am interested to hunt for sea bream will be shared with this kind of information generally. Hope to be friends, and other examples to be useful ..

İzleyiciler

29 Mart 2012 Perşembe

NEDEN AMATÖR AVCILIK


Günümüz şartlarında ne iş yaparsak yapalım stres kaçınılmaz oldu. Bu nedenle herkes farklı bir takım işler ve hobilerle stresten kurtulma yollarını arıyorlar. Ben de kendimce en faydalı gördüğüm ve en keyif aldığım hobim olan amatör balıkçılık seçeneğine yöneldim. Yaklaşık 30 yıldır olta ile av yaparak kendime göre epey deneyim elde ettim. Ayrıca bana deneyimlerimde emeği ve hakkı geçen dostlarım da oldu. Onlardan örnek alarak, bu deneyimlerimi de kendimle birlikte bir köşede tutmaktansa herkesle paylaşmayı uygun buluyorum.
  Amatör balıkçılığa gönül veren tüm arkadaşlarıma duyarlı, kurallı ve çevreye saygılı olmaları tavsiyemle rastgele diyorum..
2 yorum:

  1. Estoy contigo en lo que dices la pesca es mucho más que el capturar pescado es un modo de vida

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tienes razón. la pesca, la pasión, y muy agradable.

      Sil